REZONANS PROFESYONEL TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ

siksorulanlar

SIK SORULAN SORULAR

Akülü araçlarla ilgili sık sorulan sorular

Akülü sandalyemin beyin tamiri mümkün mü?

Evet mümkün her türlü aracın beyin tamirini yapabiliyoruz ve gerekli elektronik altyapıya sahibiz.

Akülü tekerlekli sandalyemin joistiği arızalı yenisi var mı ?

Scooter araçlarında sıkça rastlanan arızalardandır. Tamiri bizlerce mümkündür. Eğer tuş takımından memnun değilseniz de yerine farklı bir tuş takımı monte edilir.Ya da dilerseniz yenisini veriyoruz

Aracımın gücünden memnun değilim ne yapabilirim ?

Akülü araçlarda az da olsa bu tür problemler oluşabiliyor.Genellikle bunlar beyin yada motordan kaynaklı problemlerdir. Aracı göndermenizle kesin çözüme ulaşacaksınız. Aracınız kısa zamanda düşük maliyetli olarak sizlere teslim edilecektir.

Aracımı göndersem çok masraf çıkar mı?

Kargo olarak yurtici kargo ile gönderirseniz size daha uygun olur.Ayrıca durumu olmayan dostlarımızdan malzeme maliyetini temin edip düşük masrafla teslim ediyoruz.

Şarj aletim bozuldu yenisini mi alalım ?

Şarj cihazınızın her türlü onarımını yapıyoruz ve de garantili olarak teslim ediyoruz.İsteyen dostlarımıza yenisini gönderiyoruz.

Akülerimin şarjı çok az gidiyor ne yapabilirim?

Akülerinizi tam olarak bitirmeden şarj etmelisiniz ve kullanmıyorsanız mutlaka iki-üç günde bir şarj etmelisiniz. Akülerinizin özelliklerine göre şarj cihazı kullanmazsanız en kaliteli akü de kullansanız aküleriniz kısa zamanda ölür.Akülerin ortalama ömrü iki-üç senedir.Kaliteli jel akü ve şarj cihazı probleminizi çözecektir.Bu noktada adım atmadan önce mutlaka bizlere danışın !

FİRMAMIZA TÜRKİYE'NİN HER NOKTASINDAN ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ YURTİÇİ KARGOYLA ARAÇLARINIZI GÖNDEREBİLİRSİNİZ.
akülü araba tamiri,engelli araç teknik servis,sakat arabası tamiri,akülü sandalye tamiri,akülü atv tamiri,araç bakımı,onarımı,araba bakımı,servisi,akülü araba beyin tamiri,joystick kol tamiri sakat arabası servis,özürlü arabaları tamircisi,akülü engelli arabası tamir servisi,akülü araçlar bakım onarımı,